Ścianki szklane - zabudowy szklane

 

Wykonujemy zabudowy szklane w postaci ścianek całoszklanych, ścianek z drzwiami wahadłowymi lub przesuwnymi. Ścianki szklane montowane są w profilach aluminiowych lub mocowaniach punktowych.

 

Ścianki szklane to doskonałe rozwiązanie aranżacyjne do każdego rodzaju wnętrz ponieważ stwarzają wiele możliwości projektowych zabudowy przestrzeni tak w pomieszczeniach prywatnych jak i obiektach komercyjnych. Jesli pragną Państwo dostarczyć maximum przestrzeni i doświetlenia w danym pomieszczeniu to szklane zabudowy w postaci szklanej ścianki są doskonałym rozwiązaniem.

 

Ścianki szklane umożliwiają funkcjonalny podział pomieszczeń w dużym obiekcie, a małe pokoje dzięki aranżacji wykonanych ściankami ze szkła optycznie wydają się większe. Dodatkowym atutem zastosowania ścianek szklanych jest ich przepuszczalność światła, która pozwala na oszczędność energii elektrycznej.


Aranżacje szklane do każdego wnętrza

 

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje, dzięki którym mogą Państwo ukierunkować własne oczekiwania co do indywidualnej zabudowy szklanej wykonywanej na zamówienie. Proponowane przez nas aranżacje szklane są projektowane pod indywidualne wymogi danego pomieszczenia.

 

powrót »

SYSTEM GLASS

ul.Rolnicza 9
Krzepice, 42-160
 

info@systemglass.eu
tel: 796 107 770 , 791 722 677