Szklane kabiny prysznicowe i ścianki szklane do łazienek

  

Ścianki szklane i kabiny prysznicowe i zastosowane do nich szklane drzwi  są sprawdzonym rozwiązanie aranżacyjnym i świetnie sprawdzającym  się w łazienkach.  Są one bardzo interesującym rozwiązaniem zarówno pod względem designu, jak i rozwiązań technicznych, które w nich stosujemy.
 

Okucia, dostępne w produkowanych przez nas elementach szklanych do łazienek, wykonane są z mosiądzu lub aluminium i dostosowane do dowolnego tworzenia bezramowych zabudów kabin, nawet tych najbardziej skomplikowanych i opartych na wyszukanych projektach.


Gwarancję długiego użytkowania dają stosowane przez firmę SYSTEM GLASS najwyższej jakość materiały, z których wykonane są konstrukcje.
 

 

Kabiny prysznicowe - szkło najlepszym rozwiązaniem
 

Produkowane przez naszą firmę kabiny prysznicowe wykonujemy na specjalne zamówienie i o dowolnych konstrukcjach i wymiarach dostosowując projekt i aranżację do potrzeb i warunków lokalowych.  Jedynym ograniczeniem aranżacyjnym w wykonaiu zlecenia mogą być ograniczenia technologiczne.
 

Kabiny wykonywane ze szkła hartowanego o różnych kolorach i wzorach. Już nie musimy być zdani jedynie na szkło przeźroczyste. Nasze szkło w kabinach może wzmocnić umieszczenie warstwy ochronnej.

 

 

powrót »

NASZE NOWOŚCI

NOWOŚĆ   

Jednym z najnowszych produktów
szkło z powłoką samoczyszczącą,

które w przeciwieństwie do innych dotychczasowych rozwiązań jest
na trwałe naniesione na szkło.

Stosowanie płynów w postaci takiej powłoki sprawdza się tylko na krótki czas i trzeba proces nanoszenia  powtarzać.

 

Nowe szkło które proponujemy utrzymuje czystość szyby przez cały czas i zachowuje swoje właściwości z biegiem czasu.

 

Producent udziela 10 letniej gwarancji
na powłokę.


Łatwe czyszczenie Woda spływa po powierzchni szkła, co ogranicza powstawanie osadów kamienia i zacieków. Wszelkie ślady użytkowania są łatwiejsze do usunięcia w porównaniu ze standardowym szkłem niepowlekanym.

 

 

 

 

SYSTEM GLASS

ul.Rolnicza 9
Krzepice, 42-160
 

info@systemglass.eu
tel: 796 107 770 , 791 722 677