Kuchnia - szkło do kuchni - szklane ściany i panele kuchenne ze szkła

 

Bardzo modnym i praktycznym wykończeniem ścian w kuchni jest  zastosowanie szkła hartowanego. Szklane panele  to niebanalne materiały aranżacyjne, które mogą stanowić idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią sobie funkcjonalność, estetykę i efektowny design zarazem. Szkło do kuchni, szkło na ścianę w kuchni jest wybierane coraz częściej jako alternatywa dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Szkło jako materiał aranżacyjny prezentuje się nowocześnie, a dodatkowo jest wyjątkowo łatwy w utrzymaniu czystości.


Szkło w kuchni - czystość, estetyka i nowoczesność - zdjęcia grafiki nadruki na szkle

 

Szkło hartowane z zastosowaniem w kuchni może być przeźroczyste lub kolorowe - gładka tafla w szczególności jest polecana do wnętrz o małym metrażu, ponieważ je optycznie powiększa. Szkło do kuchni jest także odporne na zabrudzenia, nie niszczy się pod wpływem gorącej pary czy zimnej wody z kranu.

 

Walory dekoracyjne szkła to kolejny argument, poza względami praktycznymi przemawiający za szkłem do kuchni. Oryginalny efekt wizualny zagwarantują Państwu tafle z oryginalnymi motywami - Proponujemy Państwu gotowe zdjęcia na szkle, grafiki czy nadruki na szkle, a także skorzystając z gotowych wzorów lub aranżując własną grafikę. Warto również dodać, że szkło hartowane doskonale prezentuje się w połączeniu z nowatorskim oświetleniem, zwłaszcza z diodami oraz kinkietami.

Montaż szkła na ścianę w kuchni jest szybki i czysty. Zamawia się je na wymiar (z uwzględnieniem miejsc na gniazdka elektryczne). Zapraszamy do naszej przykładowej galerii realizacji.

 

powrót »

SYSTEM GLASS

ul.Rolnicza 9
Krzepice, 42-160
 

info@systemglass.eu
tel: 796 107 770 , 791 722 677